המומחיות שלנו

ביטוח - לשקט הנפשי שלך

גם האדם העשיר ביותר עבד קשה כדי להשיג את הונו. אנחנו, בValue, שומרים על ההון ועל הנכסים שלך:
יש לנו ידע רב על הנעשה בשוק ההון; אנחנו יודעים להתאים את ההשקעות לדינמיות ולשינויים הרגולטורים החלים בשוק ההון ודואגים לעשות זאת בזמן אמת בשבילך. יש לנו את הזמינות ואת הקרבה לגופים השונים כדי להגיב בגמישות ובחוכמה לכל שינוי באפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר עבורך.

ביטוח חיים

ביטוח חיים היא פוליסה שמגנה על בני משפחתנו במקרה של מחלה קשה או אובדן שלנו כמפרנסים וכמי שדואגים לרווחתה. ביטוח חיים היא פוליסה שנועדה להגן על היקרים לנו מפני אובדן החיים שלנו, ויש לה בעידן הפיננסי המודרני דרכי מימוש שונות.

ביטוח סיעודי

העלייה בתוחלת החיים מאריכה את חיינו, אך יוצרת גם אתגרים חדשים באיכות שלהם. בעידן המודרני הופיעו מחלות חדשות, וקשישים רבים נאלצים לקבל ליווי וסיעוד יומיומיים. למרבה הצער, מערכת הבריאות הציבורית לא נותנת מענה מספק לצרכי הקשיש ולשמירה על בריאותו, ולכן עלינו לבטח את עצמנו באופן פרטי בביטוח סיעודי. בתחרות העזה בשוק, אנחנו, ב Value פיננסים, יודעים להתאים את פוליסת הסיעוד שלך לצרכים האמיתיים שלך, להשיג עבורך את התנאים הטובים ביותר ולמנוע ממך הוצאות מיותרות.

ביטוח בריאות

גם מערכת הבריאות המפותחת בארץ לא יכולה לדאוג לכל ההיבטים של הבריאות שלך, הצפויים והלא צפויים כאחד. ביטוח הבריאות הוא הביטוח הנפוץ בארץ וגם התחרותי ביותר במשק. אנחנו, ב Value, יודעים להתאים לך ולמשפחתך את ביטוח הבריאות המתאים לכם, כי אנחנו פשוט מכירים אותך ומלווים אותך בכל היבטי הניהול הפיננסי. אנחנו יודעים למנוע עבורך כפילויות בתנאים ובתשלום ומבטיחים לך כי עם הידע שלנו אתה ומשפחתך יכולים לישון בראש שקט. לבריאות.

אובדן כושר עבודה

לעתים, כך פתאום באמצע החיים, מבלי שתכננו, בשל תאונה, מחלה או אירוע מצער אחר, אנחנו מאבדים את היכולת שלנו לעבוד ולהשתכר כמו שהיינו רגילים במשך שנים. פוליסת אובדן כושר עבודה נועדה בדיוק למקרים הללו: להגן עלינו ועל בני משפחתנו מהתדרדרות ברמת החיים וברווחה המשפחתית. בזכותה, אנחנו ממשיכים לקבל כספים כאילו המשכנו לעבוד כרגיל.

ביטוח תאונות אישיות

האם ידעת כי 60% מהתאונות מתרחשות בבית? תאונה אישית יכולה להתרחש לכל אדם, גם הזהיר ביותר; היא יכולה להיגרם ממעידה מכיסא או מפעולה פשוטה ושגרתית. היא עלולה לגרום לנכות, להתפרצות מחלה או חלילה גם למוות. אנחנו ב-Value פיננסים, יודעים להתאים לך את הפוליסה כך שתתאים לאופייך ולסגנון חייך ותמנע ממך או ממשפחתך אי ודאות או ירידה ברמת החיים במקרה של תאונה אישית. אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות עבורך ולמצוא את הפוליסה המתאימה לך ביותר והמשתלמת ביותר.

Value - ניהול פיננסים וביטוח

אנו כאן כדי להעניק לכם שירות מקצועי אישי ומסור על מנת להעניק לכם שליטה והבנה מדוייקת בכל נושא כספכם הפנסיוני והיקף הכיסויים הביטוחיים שלכם ושל משפחתכם.

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה

קרן פנסיה – הכנסה חודשית קבועה

קרן הפנסיה שלנו משתמשת כעוגן ומבטח לרגע הפרישה שלנו. אך האם אנחנו מקדישים את החשיבות הראויה בבחירת קרן הפנסיה שלנו? כיצד נוכל לשלוט אפילו במעט כיצד תראה הפנסיה שלנו כבר מהיום?

קרא עוד »

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה