המומחיות שלנו - פיננסים

פיננסים – כלים להגן על מה שיש לך

חשוב לך להגן על מה שצברת בחיים. לאחר שנים של עבודה, מגיע לך ולמשפחה שלך לשמור על הרווחה שהגעתם אליה. אנחנו ב- Value יודעים לחשוב אסטרטגית עבורך- להשתמש בשלל הכלים הפיננסיים הקיימים כדי לנהל את כספי המשפחה שלך מתוך ראייה ארוכת טווח לפי סגנון החיים, אופי המשפחה והמטרות שלכם

לא מספיק להגיע להישגים. צריך לשמור עליהם.

תיק מנוהל

תיק מנוהל הוא תיק השקעות מגוון וער לשינויים. תיק שמאפשר לך לנצל את החוקים ואת תקציב ההשקעות שלך באופן המיטבי. זהו תיק, שמומחים כמונו ב- Value יודעים לשנות ולעדכן בזמן אמת, להוסיף כלים ולגוון את ההשקעה בערוצים פיננסיים, ביטוחים או נדל"נים. תיק מנוהל היטב הוא תיק שאנו מתריעים בפנייך על הסיכונים שבו ובהתאמה שלו לצרכים שלך ושל המשפחה שלך. בתיק המנוהל אנחנו שם בשבילך עם יד על הדופק: בתזרים המזומנים, בהשקעות ובכיסויים הביטוחים.

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון לטווח בינוני, של 6 שנים ומעלה. נכון, שבמקור, וניתן ללמוד זאת על פי שמה, נועדה קרן ההשתלמות ללימודים ולהתפתחות מקצועית. אולם, כיום היא גם ערוץ חיסכון משתלם ביותר בשל היותו פטור ממס רווחי הון ובשל הטבות המס שלו, לשכירים ולעצמאים כאחד. אנחנו נעזור לך לבחור את קרן ההשתלמות המתאימה לך ולמשפחתך ביותר מתוך שלל הקרנות הקיימות במשק.

פוליסת חיסכון

בימים אלה, כשחברות הביטוח הן גוף הון לכל דבר, אפשר וכדאי לחסוך גם באמצעותן. אל תגיד אי אפשר לחסוך כי הריבית נמוכה. אנחנו ב Value יודעים להתאים לך פוליסת חיסכון מניבה, משתלמת, שתפורה לצרכים שלך ושל המשפחה של. כזו שתשתלב עם שלל הכלים הפיננסיים ותאפשר לך להוציא הוצאות לא צפויות גם בעוד שנים.

Value - ניהול פיננסים וביטוח

אנו כאן כדי להעניק לכם שירות מקצועי אישי ומסור על מנת להעניק לכם שליטה והבנה מדוייקת בכל נושא כספכם הפנסיוני והיקף הכיסויים הביטוחיים שלכם ושל משפחתכם.

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה

קרן השתלמות – חיסכון זמני

קרן השתלמות נחשבה במשך שנים כהטבה לעובדים מצטיינים, אך בשנים האחרון נמצאו שימושים רבים באפיק החיסכון האטרקטיבי הזה. גדלו כיצד תוכלו לנתב את ההיתרונות הרבים של קרן ההשתלמות לתיק הנכסים שלכם.

קרא עוד »

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה