המומחיות שלנו - פנסיוני

פנסיוני – מתכננים לך עתיד

אין אדם אשר יודע בוודאות מה טומן לו העתיד, לכן אנו נערכים כל חיינו לרגע הפרישה. חוסכים מדי חודש אחוז משכרנו אשר הרווחנו בעבור עבודה קשה. ב-Value אנו יודעים כיצד למצות ולייעל את כספי החסכון שלכם לפנסיה ולמקם אתכם בשורה הראשונה מבחינת הטבות מס, תנאי פרישה, וגובה הקצבה. 

חושבים על המחר כבר מהיום.

קרן פנסיה

קרן פנסיה היא חיסכון חשוב לזמן הפרישה שלך. כיום, בעולם הפיננסי הדינמי חשוב שתתאים את קרן הפנסיה שלך לסגנון החיים שלך; למשפחה שלך; לצרכים שלך; שתדע לבחור אותה מבין שלל קרנות הפנסיה. אנחנו ב- Value נעזור לך לקרוא את האותיות הקטנות בשוק הפיננסי התחרותי; נתרגם לך את המלים המשפטיות לערך, תגמול וכדאיות. נדע להמליץ לך לעבור מקרן אחת לשנייה או להגדיל את ההפרשות לה.

קופת גמל

קופת גמל היא ערוץ חיסכון אסטרטגי לימים שלאחר הפרישה לגמלאות. היא כלי פיננסי חשוב לעתיד שלך ושל המשפחה שלך, אבל גם כלי מורכב ותחרותי לאחר הרפורמה בשוק ההון. אנחנו ב- Value בקיאים בכל השינויים בקופות הגמל שהם לטובתך: יודעים להמליץ לך לנייד את קופת הגמל שלך, זו שפתחת לפני שנים רבות, לבחור את ערוץ ההשקעה המתאים בה, כי היא נחסרת כיום בשוק ההון ולגרום לך לקבל את מירב התשואה ממנה לאחר שנים רבות של השקעה.

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא אחד הכלים שלך לחיסכון לאחר הפנסיה. בעזרתו, יכולים אתה ומשפחתך לשמור על רמת החיים שלכם לאחר הפרישה. הוא מיועד ל-כ-ו-ל-ם : לעצמאים, לשכירים ולא רק למנהלים. אנחנו, ב- Value, בקיאים בכל רזי החוק; אנחנו יודעים לבחור לך את ביטוח החיים המתאים לך; לשלב אותו עם שאר ערוצי החיסכון שלך ולהתאים אותו למשלח ידך. כמובן: נדאג לך גם לדמי הניהול הנמוכים ביותר כדי שתפיק את הרווחים הגבוהים ביותר.

Value - ניהול פיננסים וביטוח

אנו כאן כדי להעניק לכם שירות מקצועי אישי ומסור על מנת להעניק לכם שליטה והבנה מדוייקת בכל נושא כספכם הפנסיוני והיקף הכיסויים הביטוחיים שלכם ושל משפחתכם.

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה

קרן השתלמות – חיסכון זמני

קרן השתלמות נחשבה במשך שנים כהטבה לעובדים מצטיינים, אך בשנים האחרון נמצאו שימושים רבים באפיק החיסכון האטרקטיבי הזה. גדלו כיצד תוכלו לנתב את ההיתרונות הרבים של קרן ההשתלמות לתיק הנכסים שלכם.

קרא עוד »

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה