השירותים שלנו

בניית תקציב וניהול תזרים מזומנים בהתאמה אישית

בהיבט הפיננסי, המשפחה היא למעשה עסק קטן. תזרים מזומנים לא מאוזן ("מינוס") פוגע ברמת החיים של המשפחה וביכולת לשמר רמה זו גם בעתיד ואל מול השינויים. ב-Value נבנה ונתאים עבורכם תקציב מותאם אישית ומשפחתית שיאפשר לכם לשמור על אורח החיים הקיים והצרכים המשפחתיים, זאת תוך ניתוח ובקרה פיננסים מקצועיים.

פתרונות מימון בהתאמה אישית

מורכבות העולם הפיננסי בישראל והתחרות העזה שבו יצרו שלל פתרונות מימון, שאדם מן היישוב איננו יודע על קיומם ומשולל יכולת מקצועית לבחון את יעילותם. רק אנליזה מקצועית כפי שאנו מעניקים ב- Value פיננסים יחד עם היכרות עמוקה עם כל גופי המימון במשק תאפשר לך לבטל הלוואות, למחזר הלוואות ולהתכונן לאירועים חשובים בחיי משפחתך מבעוד מועד, באופן מושכל וכלכלי מבלי לצאת מהאיזון הפיננסי.

תכנון פנסיוני

תכנון פרישה כבר אינו נחלתם של היוצאים לפנסיה בלבד. תוחלת החיים בישראל עלתה מאוד, ועמה גם הסכנה כי אם לא תתכננו אותה מראש, אתם עלולים למצוא עצמכם בעתיד במצוקה כלכלית גם אם כיום אתם חיים ברווחה. ההבנה וההכוונה של איש המקצוע בונה תכנית לעתיד, חוסכת לכם תשלום מס מיותר ומאפשרת לכם להגשים את התוכניות לגיל הפרישה.

תכנון פיננסי ופנסיוני

כדי להבטיח את עתידכם הכלכלי לאחר הפרישה, עליכם לתכנן אותו על ידי בניין תזרים של הכנסות והוצאות ולהתחשב בתשלומי המס בעת הפרישה. אנחנו ב-Value פיננסים בוחנים את כל מקורות ההכנסה העתידיים שלכם, המפוזרים לעיתים רבות בין חברות הביטוח וגופים מוסדיים שונים כמו קרן פנסיה, קופות גמל, ביטוח לאומי, מבצעים עבורכן חישובי מס לפרישה, בודקים בדיקה מעמיקה כיצד תמצו את זכויותיכם, עורכים סימולציות ומחשבים סיכונים אפשריים. אנו גם ממליצים לכם על מכשירי השקעה המותאמים לתזרים ההכנסות לאחר הפרישה.
רק תכנון פרישה מדויק יעניק לכם שקט נפשי אמיתי ועתיד כלכלי בטוח.

ניהול סיכוני המשפחה

החיים דינמיים ומזמנים לנו לעיתים אירועים לא צפויים, רצויים ולא רצויים כאחד.
אילו ביטוחים יש ברשותכם? מה הם מכסים ? והאם אולי יש לכם כפל ביטוחי? רובנו עושים ביטוחים 'כי צריך', אבל חסרים את הכלים המקצועיים לבחון אותם ולדעת כיצד הם מגנים עלינו מפני הסכנות העלולות לצוץ בחיינו.
ניהול סיכונים נכון שהוא גם מתוכנן מראש, מעניק לכם ולמשפחתכם שקט נפשי בהווה ובעתיד. בניהול הסיכונים אנחנו מחלקים את הנכסים הפיננסיים שלכם, כך שתהיו מוגנים גם אם חלילה תחול בחייכם טלטלה לא רצויה. אנחנו מנטרים אותם ובודקים אותם כל הזמן כדי לוודא שאתם ובני משפחתכם נשארים מוגנים. באותה נשימה, אנחנו דואגים שתשלמו עבורם את העלויות הנמוכות ביותר ותקבלו את התשואה הגבוהה ביותר מהם.

מעקב שוטף אחר נכסים והשקעות

המהפכים בעולם הפיננסי בישראל ובעולם עלולים להפוך נכס פיננסי או נדל"ן מנכס מניב לנכס עקר ולפעמים אף "מרבה נכסים מרבה דאגה", כפי שאמרו חז"ל. עכשיו אתם יכולים להסיר כל דאגה מלבכם: אנחנו ב- Value פיננסים ננהל את נכסיכם באופן שוטף, נטפל בשינויים בהם וניישם את השינויים הרצויים יחד עמכם כדי לשמור על רווחיותם וכדאיותם כל הזמן.

Value - ניהול פיננסים וביטוח

אנו כאן כדי להעניק לכם שירות מקצועי אישי ומסור על מנת להעניק לכם שליטה והבנה מדוייקת בכל נושא כספכם הפנסיוני והיקף הכיסויים הביטוחיים שלכם ושל משפחתכם.

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה

קרן השתלמות – חיסכון זמני

קרן השתלמות נחשבה במשך שנים כהטבה לעובדים מצטיינים, אך בשנים האחרון נמצאו שימושים רבים באפיק החיסכון האטרקטיבי הזה. גדלו כיצד תוכלו לנתב את ההיתרונות הרבים של קרן ההשתלמות לתיק הנכסים שלכם.

קרא עוד »

מעוניין לגלות את פוטנציאל הכסף שלך?​

השאר פרטים וקבע פגישה